Examenoefensite SEH 2012
De examenoefensite is een goede voorbereiding op het SEH-examen. Met deze examenoefensite kunt u op ieder gewenst tijdstip achter uw eigen pc 25 oefenexamens maken.
Inhoud:
De examenoefensite van Dukers & Baelemans is op vergelijkbare wijze opgezet als het digitale SEH-examen. Wanneer u zich aanmeldt voor deze speciale examenoefensite krijgt u eenmalig 25 oefenexamens.
Doelgroep:
Hypotheekadviseurs die zich willen kwalificeren voor de erkenning van de Stichting Erkend Hypotheekadviseur (SEH).
Geldigheid inlogcode:
De inlogcode voor de examenoefensite waarmee u toegang krijgt tot 25 examens (niet onbeperkt!) is 1 jaar geldig.
Toelichting PC:
Om gebruik te kunnen maken van de examenoefensite dient uw computer te beschikken over internet explorer.
Leerdoelen:
Elk examen bevat 80 vragen (open, multiple choice, multiple select) welke volgens de normen van de Stichting worden geselecteerd. U heeft 180 minuten de tijd om een oefenexamen af te ronden. Wanneer een oefenexamen is afgerond, wordt het examen nagekeken en wordt het examenresultaat getoond. U kunt vervolgens zelf door het examen lopen om te zien welke vragen u goed of fout beantwoord heeft. Daarbij worden de goede antwoorden getoond.
Toelichting inschrijving:
Nadat u zich heeft ingeschreven voor de examenoefensite, ontvangt u van ons een factuur. Nadat deze factuur voldaan is, worden de inlogcodes voor de examenoefensite per mail aan u verzonden.
Examen:
Het examen vraagt u zelf aan.
PE punten:
Zie omschrijving
Studieduur:
25 examens, geldigheid van 1 jaar.
Prijs:
€ 150,00*
* Alle prijzen zijn vrijgesteld van BTW