Deze eendaagse opleiding is gestoeld op 2 pijlers: gestegen prijzen en het feit dat de GHF norm is gebaseerd op gemiddelden.
Adviseren op basis van netto besteedbaar inkomen is daarom nu belangrijker dan ooit. Maar hoe pak je dit aan? Wat verandert dit aan je gesprek en de berekeningen die je maakt? En hoe kun je als adviseur de waarde van je advies vergroten, zonder een langdurig en te complex traject? Op deze vragen vind je het antwoord tijdens dit nieuwe PE SEH programma.
De volgende onderwerpen komen aan bod:
Deze eendaagse opleiding is bedoeld voor financieel adviseurs en hypotheekadviseurs die zich verder willen bekwamen in hun vak. Erkend Financieel Adviseurs behalen met deze opleiding bovendien 6 PE SEH punten voor 2023 (categorie A).
Na het volgen van deze training ben je meegenomen in de belangrijkste aandachtspunten bij adviseren op basis van netto besteedbaar inkomen. Je bent in staat om als adviseur de waarde van je advies te vergroten en op welke wijze je de gemaakt afspraken vastlegt.
Door het volgen van deze eendaagse opleiding behaal je 6 PE SEH punten categorie A voor 2023. Na jouw deelname aan de opleiding melden we de PE SEH punten voor je aan bij de SEH.
Na het afronden van de opleiding ontvang je een bewijs van deelname.
Wil je meer informatie over deze opleiding of een studieadvies op maat? Neem dan contact op met onze collega's van de Cursistendesk via e-mail (maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur), telefoon of Whatsapp (beiden maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur).
Dukers & Baelemans helpt financieel professionals door hen in een veranderende omgeving controle te geven over hun carrièrepad. Zet de stappen die bij je passen, goed zijn voor je ontwikkeling en je vooruit brengen. Wees in control en haal het beste uit jezelf en je toekomst!
Lees meer