De scherpste prijzen in de markt, ervaren trainers en leren op de manier die bij jou past: dat is waarom je voor Dukers & Baelemans kiest om jouw PE SEH punten voor 2021 te behalen. En: bij ons geen verborgen kosten. Al onze prijzen zijn inclusief locatiekosten en vrijgesteld van btw.
In 2021 dien je 12 PE SEH punten te behalen om gecertificeerd Erkend Financieel Adviseur te blijven. Daarnaast is het voor alle Erkend Financieel Adviseurs verplicht om uiterlijk 31 december 2021 de e-learning Adviseur Duurzaam Wonen gevolgd te hebben.
Van de te behalen 12 PE-punten dien je er minimaal 6 in categorie A te behalen. De overige 6 punten mag je in categorie A en/of B behalen. Volg je in een jaar meer dan 12 uur PE-onderwijs? Dan mag je de extra PE-punten, met een maximum van 6, doorschuiven naar het volgend jaar voor categorie B. Dukers & Baelemans biedt diverse opleidingen in categorie A en B aan waarmee jij jouw PE SEH punten voor 2020 kunt behalen:
Wij bieden 5 eendaagse opleidingen die je als virtual classroom (€ 169) of klassikaal (€ 195) kunt volgen en waarmee je 6 PE SEH punten categorie A behaalt:
Geef jij de voorkeur aan virtual classroom of klassikaal onderwijs en wil je in een keer de benodigde 12 PE SEH punten voor 2020 behalen? Kies dan voor onze tweedaagse opleiding en ontvang 10% korting over jouw tweede opleidingsdag (€ 319 virtual classroom en € 369 klassikaal).
Dukers & Baelemans biedt verschillende e-learnings aan die 3 PE SEH punten in categorie B opleveren. De e-learning Adviseur Duurzaam Wonen is door de Stichting Erkend Hypotheekadviseur verplicht gesteld voor alle Erkend Financieel Adviseurs. Heb je deze in 2020 nog niet gevolgd? Dan dien je deze uiterlijk 31 december 2021 gevolgd te hebben om jouw certificering te behouden.
Onderstaande masterclass levert 6 PE SEH punten in categorie B op:
Ben je naast Erkend Financieel Adviseur ook gecertificeerd Financieel Planner? Dan kun je je PE SEH punten behalen door onze tweedaagse opleiding PE FFP 2020-2021 - Echtscheiding te volgen. Je kunt deze opleiding klassikaal (€ 595) of als virtual classroom (€ 544) volgen. Naast 12 punten PE FFP 2020-2021 (Praktijktoepassing) behaal je hiermee ook 12 punten PE SEH (6 categorie A en 6 categorie B) voor 2021.
Volg je beide opleidingsdagen ná 1 april 2021? Dan gelden je PE SEH punten voor 2021. Volg je beide opleidingsdagen in februari of maart 2021 (veegperiode PE SEH 2020)? Dan heb je de keuze om de PE SEH punten te laten gelden voor 2020 of 2021. We nemen voorafgaand aan de start van de opleiding contact met je op om jouw voorkeur op te vragen. Zo kunnen we de punten voor het jaar van jouw voorkeur voor je aanmelden bij de SEH.
Naast bovengenoemde opleidingen is er een aantal opleidingsprogramma’s die gelijkstelling geven voor de PE SEH 2021. Volg je een van de onderstaande opleidingen bij Dukers & Baelemans, dan behaal je hiermee ook direct 12 PE SEH punten in categorie A.
Wil je je inschrijven voor een van bovenstaande opleidingen? Selecteer dan hieronder je gewenste opleiding.